Copyright © 2020 | WebGuru 
Her hakkı saklıdır.

Statik İçerikler
Yazılar

m
m

Reklam

İnternet bir okyanus ama siz blogumu sakın okyanusta bir damla sanmayın. Bu blog, bir damla içinde okyanus! Markanıza bu okyanustan bir filikalık yer alıp, siz de sonsuza dek okyanusumun bir parçası olabilirsiniz. Şey… yani en azından ben ölene kadar olabilirsiniz, abartmayalım.

Blogumuz ile insanlara daha matrak deneyimlerimi aktarmak için büyük özveriyle çalışıyor, bir de tek kişilik dev kadromun motivasyonunu sağlıyorum. Evet kolay değil ama beni sevmiş olmalılar ki, her ay 50.000+ tekil kullanıcı yazdıklarımızı okuyor. Üstelik inanır mısınız, her ay tam 61.000+ defa sayfalarımı görüntülüyorlar. Ortalama istatistiklere bakacak olursak, neredeyse her yazıma iki kişi üşünmeden yorum yapmış. Büyük lütuf! Sizce de öyle değil mi? Hadi o zaman reklam detaylarına geçelim;

Nasıl Reklam Verebilirsiniz?

İstediğiniz reklam modelini ve markanızı belirterek guru@webgurusu.com adresimize mail gönderebilirsiniz. E-posta iletişim geç olur kopuk olur daha hızlı nasıl görüşebiliriz derseniz whatsapp hattımızdan ulaşabilir ya da uzun metin halinde iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bizimle çalışan firmalar